1. Start
  2. /
  3. Przetargi
  4. /
  5. Remonty, inwestycje
  6. /
  7. 2024
  8. /
  9. Rozpoczęcie procesu zakupowego na "wybór  Projektanta do opracowania dokumentacji projektowej przebudowy Pracowni diagnostyki obrazowej RTG w Nowym Szpitalu Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu."

Przetargi

Rozpoczęcie procesu zakupowego na "wybór Projektanta do opracowania dokumentacji projektowej przebudowy Pracowni diagnostyki obrazowej RTG w Nowym Szpitalu Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu.”

Informujemy, że dnia 03.07.24 rozpoczęliśmy postępowanie zakupowe dotyczące „wyboru  Projektanta do opracowania dokumentacji projektowej przebudowy Pracowni diagnostyki obrazowej RTG w Nowym Szpitalu Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu.”

Konkurs ofert przeprowadzany jest na platformie PROEBIZ. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić się do osób zarządzających procesem wymienionych poniżej, w celu uzyskania dostępu do wirtualnej Sali Zakupowej i specyfikacji zamówienia:

Marta Garbacz – Czyrek 661 300 288 marta.garbacz@emc-sa.pl
Grzegorz Bularz 661 300 243 grzegorz.bularz@emc-sa.pl
Ewa Skrzypek 503 456 763 eskrzypek@nowyszpital.pl
Piotr Jeziorski 883 846 869 pjeziorski@nowyszpital.pl
Patrycja Zawadzka 532 339 194 patrycja.zawadzka2@emc-sa.pl
Konkurs ofert trwa od godz. 12:00 dnia 03.07.24 do godz.12:00 dnia 18.07.24.

Kontakt

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

ul. Strzegomska 142a, 54-429 Wrocław
KRS 0000568640, NIP 8513186008, Regon 362089459

Biuro Zarządu Grupy Nowy Szpital

41 240 3000
grupa@nowyszpital.pl

Rejestracja pacjentów

41 240 0000