1. Start
  3. O nas
  4. /
  5. Zarząd, rada nadzorcza, kadra zarządzająca

Zarząd, rada nadzorcza, kadra zarządzająca

Marcin Szulwiński

Prezes Zarządu

Współwłaściciel, jeden z założycieli i od początku istnienia czyli od 2005 r. prezes Zarządu Grupy Nowy Szpital. Z branżą medyczną związany od 20 lat. Zarządzaniem w służbie zdrowia zainteresował się w okresie tworzenia Kas Chorych. Naprawianie szpitali i leczenie służby zdrowia stało się jego życiową pasją. Przygotowywał i przeprowadzał projekty restrukturyzacyjne wielu placówek medycznych. Umiejętności menedżerskie doskonalił podczas Studiów MBA i Advanced Management Program. Od początku istnienia Grupy Nowy Szpital wyznacza główne kierunki jej rozwoju.

Andrzej Stelmach

Członek Zarządu, dyrektor finansowy

Członek Zarządu Grupy Nowy Szpital Holding S.A. od września 2017 r. i dyrektor finansowy Grupy, którą to funkcję pełni od 2013 r. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku informatyka i ekonometria oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i zarządzania jednostkami w służbie zdrowia. Opracowywał wiele programów naprawczych dla jednostek ochrony zdrowia, zajmował się sporządzaniem analiz finansowych i sprawozdań finansowych, konstruowaniem i monitorowaniem budżetów. W zarządzie Grupy odpowiada, m.in.: za obszar księgowości i finansów.

Rada Nadzorcza
  • Andrzej Jacyna, przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Maja Ewertowska-Szulwińska
  • Przemysław Jackowski