1. Start
  2. /
  3. Praca
  4. /
  5. Kadra medyczna
  6. /
  7. Nowy Szpital we Wschowie
  8. /
  9. Pielęgniarka / Pielęgniarz - Poradnie Specjalistyczne

Praca

Pielęgniarka / Pielęgniarz – Poradnie Specjalistyczne
Data zakończenia
31/12/2023
Lokalizacja
Nowy Szpital we Wschowie
Opis stanowiska

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę/ pielęgniarza do pracy w Poradniach Specjalistycznych:

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta,
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
Oferujemy
  • Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Stabilne warunki pracy.
Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl  lub kontakt pod nr tel.: 695 740 720.

Kontakt

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

ul. Strzegomska 142a, 54-429 Wrocław
KRS 0000568640, NIP 8513186008, Regon 362089459

Biuro Zarządu Grupy Nowy Szpital

41 240 3000
grupa@nowyszpital.pl

Rejestracja pacjentów

41 240 0000