1. Start
  2. /
  3. Praca
  4. /
  5. Kadra medyczna
  6. /
  7. Nowy Szpital w Szprotawie
  8. /
  9. Pielęgniarka

Praca

Pielęgniarka
Data zakończenia
31/01/2023
Lokalizacja
Szprotawa
Opis stanowiska

Nowy Szpital w Szprotawie podejmie współpracę z pielęgniarką posiadającą aktualne PWZ oraz dyplom ukończenia szkoły.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe.

Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy.

Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.

Oferujemy

Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.

Pracę na Oddziale Pediatrii.

Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.

Stabilne warunki pracy.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o kontakt: HR@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr: 516 049 477.

Kontakt
Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

ul. Strzegomska 142a, 54-429 Wrocław
KRS 0000568640, NIP 8513186008, Regon 362089459

Tel. 41 240 3000
grupa@nowyszpital.pl