1. Start
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Pogromca endometriozy jest z nami!

Pogromca endometriozy jest z nami!

Do grona specjalistów, niosących pomoc pacjentom w Szpitalu Wielospecjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu, dołączył dr n. med. Mikołaj Karmowski.

Dr n. med. Mikołaj Karmowski to niekwestionowany autorytet w zakresie ginekologii, czołowy ekspert w dziedzinie ginekologii operacyjnej, chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i przeprowadzaniu najnowocześniejszych laparoskopowych operacji leczenia endometriozy na świecie.

Jest pionierem holistycznego podejścia do diagnozy i laparoskopowego leczenia endometriozy, tworząc interdyscyplinarne zespoły specjalistów, takich jak ginekolodzy, chirurdzy onkolodzy, urolodzy, psychiatrzy, psychologowie, seksuolodzy, fizjoterapeuci, dietetycy kliniczni.

Decyzja o nawiązaniu współpracy dra Mikołaja Karmowskiego ze Szpitalem Wielospecjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu wynika między innymi z możliwości technologicznych i zaplecza medycznego, jakie oferuje ta jednostka.

Szpital Wielospecjalistyczny EuroMediCare to stale rozwijająca się placówka, która ulokowana jest we Wrocławiu. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i zapewnia pacjentom komfortowe warunki leczenia. Ważnym aspektem funkcjonowania szpitala jest maksymalna dbałość o bezpieczeństwo osób szukających tu medycznego wsparcia.

Szpital jest częścią EMC Instytutu Medycznego S.A., który z kolei należy do Penta Hospitals International, największej międzynarodowej sieci szpitali i przychodni w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołączenie dr. Mikołaja Karmowskiego wraz zespołem do grona specjalistów Szpitala Wielospecjalistycznego EuroMediCare to początek nowych, innowacyjnych projektów medycznych związanych z diagnozowaniem i leczeniem endometriozy, które będą wdrażane w tej placówce.

Jak się z nami skontaktować?

Nasze koordynatorki pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00, w soboty 9:00 – 14:00

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz umówić się na konsultację, wyślij do nas email lub zadzwoń.

REJESTRACJA WIZYTY

71 749 86 77

karolina.zelazowska@emc-sa.pl

STRONA INTERNETOWA

Więcej informacji: Leczenie endometriozy – EuroMediCare

Kontakt

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

ul. Strzegomska 142a, 54-429 Wrocław
KRS 0000568640, NIP 8513186008, Regon 362089459

Biuro Zarządu Grupy Nowy Szpital

41 240 3000
grupa@nowyszpital.pl

Rejestracja pacjentów

41 240 0000