Nowy Szpital w Nakle i Szubinie

Ordynator - lek. med. Janusz Hanasz
Pielęgniarka oddziałowa -Bogumiła Czajka Bogacka

Zakres świadczeń

Wysoki poziom usług gwarantuje zespół lekarzy z II stopniem specjalizacji z chirurgii, którzy swoją wiedzę praktyczną nieustannie uzupełniają, uczestnicząc w wielu seminariach i kursach praktycznych szczególnie w dziedzinie endoskopii i laparoskopii.W oddziale wykonujemy operacje doraźne, pilne i planowane na żołądku i jelitach, operacje przepuklin pachwinowych technikami beznapięciowymi, operacje plastyczne dużych przepuklin brzusznych i w bliźnie pooperacyjnej, operacje żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu (metodami klasycznymi, instrumentalnymi i krio), diagnostykę i zabiegi endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, laparoskopowe zabiegi diagnostyczne i zabiegi z zakresu "małej chirurgii", usuwamy pęcherzyk żółciowy, wyrostek robaczkowy metodą klasyczną i laparoskopową.

Oddział specjalizuje się w:

• Chirurgia ogólna
  • Endoskopia przewodu pokarmowego

Godziny wizyt lekarskich:

8.00 i 19.15

Godziny wydawania wypisów:

11:00 – 14.30

Godziny wydawania posiłków:

sniadanie: 8:45 - 9:15, obiad: 13:30 - 14:00, kolacja: 17:00 - 17:30

Uwaga:
Nie udzielamy telefonicznych informacji na temat stanu pacjenta.