Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Ratownik medyczny w Zespołach Ratownictwa Medycznego

Ważna do 31.12.2020
Lokalizacja Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie
Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie ratownictwa  w Zespołach Ratownictwa Medycznego
Wymagania
  • Kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410, z późn. zm.),
  • Ratownik medyczny – ukończone studia wyższe na kierunku ratownictwo medyczne,
  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • Stabilne warunki pracy.

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl oraz pod numerem telefonu 504 897 605