Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Fizjoterapeuta

Ważna do 04.10.2019
Lokalizacja Nowy Szpital w Wąbrzeźnie
Opis stanowiska
  • Świadczenie usług w zakresie fizjoterapii.
  • Wykonywanie zawodu z należytą starannością, zgodnie z zasadami etyki zawodowej, poszanowaniem praw pacjenta i wykorzystując wskazania aktualnej wiedzy medycznej.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
  • Tytuł magistra lub licencjat z fizjoterapii;
  • Mile widziane dodatkowe szkolenia specjalistyczne.
  • Doświadczenie w pracy.
  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy.
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.
Oferujemy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • Różne formy zatrudnienia.
  • Stabilne warunki pracy.
Kontakt
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel: 517 369 690 lub 512 425 732.