Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Technik Farmacji

Ważna do 30.11.2018
Lokalizacja Nowy Szpital w Świebodzinie
Opis stanowiska
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej; w tym prowadzenie dokumentacji w dostępnych systemach informatycznych.
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami.
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki.
Wymagania
  • Dyplom technika farmacji.
  • Doświadczenie na stanowisku technika farmacji.
  • Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Różne formy zatrudnienia,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.
Kontakt
  • Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: HR@nowyszpital.pl lub kontakt pod numer telefonu: 798038221.