Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Technik RTG

Ważna do 12.10.2021
Lokalizacja Nowy Szpital w Nakle i Szubinie
Opis stanowiska
  • Udzielanie świadczeń diagnostyczno-terapeutycznych w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii.
  • Wykonywanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych z wykorzystaniem promieniowania jonizującego, pierwiastków promieniotwórczych, pola magnetycznego, ultradźwięków. Realizacja zleceń lekarskich.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
  • Prawo wykonywania zawodu technika elektroradiologii;
  • tytuł specjalisty w dziedzinie diagnostyki i terapii lub studia wyższe mile widziane.
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań radiologicznych.
  • Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Różne formy zatrudnienia,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.
Kontakt
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 500178105 lub 512425732 lub wysyłanie CV na adres: HR@nowyszpital.pl.