Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Kierownik Apteki

Ważna do 12.04.2022
Lokalizacja Nowy Szpital we Wschowie
Opis stanowiska
  • Zarządzanie Apteką Przyszpitalną, organizacja pracy podległego personelu, zaopatrywanie, wydawanie, przechowywanie oraz identyfikowanie środków farmaceutycznych.
Wymagania
  • Tytuł magistra farmacji, z prawem wykonywania zawodu.
  • Pięcioletni staż w zawodzie.
  • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Wysoka kultura osobista, życzliwe podejście do pacjentów.
Oferujemy
  • Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • Stabilne warunki pracy.
Kontakt
  • Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 516098673 lub 412401404 oraz przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl