Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Lekarz ginekolog

Ważna do 29.12.2019
Lokalizacja Nowy Szpital w Olkuszu
Opis stanowiska
  • Świadczenie usług w zakresie ginekologii i położnictwa na Oddziale Położniczo-ginekologicznym.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
  • Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie ginekologii.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych.
Kontakt
  • Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacje@nowyszpital.pl lub kontakt pod numer telefonu:  509873623 lub 512425732.