Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Pielęgniarka

Ważna do 10.12.2018
Lokalizacja Nowy Szpital w Wąbrzeźnie
Opis stanowiska
  • Opieka pielęgniarka nad pacjentami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo.
  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy.
  • Cierpliwość, wyrozumiałość oraz empatia.
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
Oferujemy
  • Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.
  • Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
Kontakt
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod numer telefonu: 517369690 lub 512425732.