Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Praca

Koordynator HR
hr@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Ratownicy

Ważna do 31.12.2017
Lokalizacja Nowy Szpital w Świeciu
Opis stanowiska

Świadczenie usług w zakresie ratownictwa medycznego w zespołach wyjazdowych

Wymagania

Kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410, z późn. zm.).

Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy

Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;

Oferujemy

Współpracę w oparciu o różne forny zatrudnienia: umowy o prace, zlecenie, kontrakt

Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

Stabilne warunki pracy

Kontakt

CV należy przesłać na adres: rekrutacje@nowyszpital.pl

Więcej informacji pod nr tel. 693 460 430 lub 512 425 732