Grupa Nowy Szpital

Praca

KRS 0000568640 NIP 8513186008 Regon 362089459
41 240 3000
41 240 3006
grupa@nowyszpital.pl

Biuro Zarządu
Berenika Szerniewicz Koordynator Biura Zarządu
tel. 500 178 108
tel. 41 240 3000
bszerniewicz@nowyszpital.pl

Biuro zarządu
fax 41 240 3006

Dział finansowy
Joanna Gwóźdź, Agata Giedrojć
tel. 510 235 217

Dział Komunikacji
Krzysztof Zgoda, Pełnomocnik Zarządu
tel. 502 273 382
kzgoda@nowyszpital.pl

Marta Pióro, Rzecznik prasowy
tel. 502 273 465
mpioro@nowyszpital.pl

Kadra medyczna

Lekarz onkolog

Ważna do 31.01.2020
Lokalizacja Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie
Opis stanowiska
  • Świadczenie usług z zakresu onkologii w poradni onkologicznej.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
  • Lekarz posiadający specjalizacje lub w trakcie specjalizacji z onkologii.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.
Kontakt

CV należy przesyłać na adres: HR@nowyszpital.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 502176232.