Nowy Szpital w Szprotawie

Brakuje krwi w centrum krwiodawstwa 2020-03-24

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze apeluje do honorowych krwiodawców oraz wszystkich osób zdrowych, które w ostatnim czasie nie podróżowały do innych krajów i nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną o zgłaszanie się do RCKiK w Zielonej Górze lub oddziałów terenowych w Gorzowie Wlkp., Międzyrzeczu, Sulęcinie, Żaganiu i Żarach w celu oddania krwi.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w centrach krwiodawstwa maleją zapasy krwi. Aktualne informacje dotyczące bieżącego stanu zapasów krwi i jej składników znajdują się na stronie centrum krwiodawstwa – www.rckik.zgora.pl