Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą

Setne urodziny Pani Heleny 2020-03-24

W zakładzie opiekuńczo-leczniczym w Kostrzynie odbyła na początku marca niezwykła uroczystość. Nasza podopieczna, Pani Helena Kozerska obchodziła 100 urodziny. Życzenia dostojnej jubilatce złożyli przedstawiciele samorządu i pracownicy szpitala.

Dostojna Jubilatko
Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

„Szanowna Jubilatko, życzymy Pani
wszelkiej życiowej pomyślności,
niech każda chwila będzie dla Pani
źródłem szczęścia i  niech upływa