Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

"Zapytaj o szczegóły" dla mieszkańców Olkusza 2013-12-19

 

Nowy Szpital w Olkuszu uruchomił dla mieszkańców Olkusza specjalną stronę internetową www.zapytajoszczegoly.pl, gdzie każdy może zadać pytanie dotyczące szpitala. 

 

- Staramy się zmieniać szpital tak, żeby jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tej okazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na stronę, gdzie mieszkańcy mogą zadawać pytania dotyczące szpitala – mówi dr Norbert Kubański, prezes Nowego Szpitala w Olkuszu. 

 

Organizatorzy deklarują, że będą się starali odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cenne będą również wszystkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania placówki. 

 

Po wejściu na stronę www.zapytajoszczegoly.pl każdy może zadać pytanie wypełniając prosty formularz. Po wpisaniu pytania, na podany email jest wysyłane potwierdzenie oraz link do podstrony na której można sprawdzać pojawienie się odpowiedzi. Na stronie jest też możliwość zapoznania się z wcześniej zadanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. W uzasadnionych przypadkach, kiedy np. odpowiedź musiałaby zawierać poufne dane medyczne, informacje będą oczywiście udzielane bezpośrednio, nie będą publikowane na stronie. 

 

Nowy Szpital w Olkuszu to największa placówka medyczna w powiecie olkuskim. Każdego roku z usług szpitala korzysta średnio 191 tys. pacjentów. Od 2009 r. placówką zarządza Grupa Nowy Szpital,

powrót