Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Nowa poradnia w Świebodzinie 2019-11-22

Od listopada w szpitalu w Świebodzinie w ramach kontraktu z NFZ funkcjonuje poradnia onkologiczna.  Dzięki wygraniu przez szpital konkursu NFZ na świadczenia ambulatoryjne z zakresu onkologii pacjenci wymagający diagnostyki i konsultacji w zakresie chorób nowotworowych, będą mieli ułatowiony dostęp do tego rodzaju świadczeń. 

W poradni będą przyjmowali lekarze specjaliści onkologii klinicznej: lek. Paulina Myśliwiec i lek. Małgorzata Wachowiak. Pacjenci będą mogli odbywać w poradni konsultacje oraz wstępną i pogłębioną diagnostykę. W ramach poradni zapewniony jest dostęp do specjalistycznych badań: RTG, USG, TK, biopsji grubo i cienkoigłowej.  W razie potrzeby pacjenci otrzymają również skierowanie do dalszego leczenia specjalistycznego: chirurgicznego, chemioterapii czy radioterapii. Po przebytym leczeniu poradnia zapewni pacjentom porady i badania kontrolne. Do poradni onkologicznej nie jest wymagane skierowanie. 

Do poradni można się zarejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00 pod numerem telefonu: 412 402 112, 412 402 113

powrót