Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Kostrzyn w nowych kolorach 2013-09-06

Każdego dnia Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą nabiera nowych kolorów. Modernizacja placówki jeszcze trochę potrwa, ale już niedługo pacjenci kostrzyńskiej lecznicy będą przebywali w bardziej komfortowych warunkach. 
 
Wymienione zostały już wszystkie okna, zaawansowane są prace związane z dociepleniem północnego i wschodniego skrzydła budynku. Zgodnie z planem przebiegają również prace nad wymianą instalacji centralnego ogrzewania, która musi być gotowa z początkiem przed zimą. 

Z powodu prac remontowych trochę inaczej pracują niektóre poradnie przyszpitalne. - Przepraszamy wszystkich pacjentów za niedogodności spowodowane prowadzonym remontem, bardzo staramy się, aby był on w jak najmniejszym stopniu dla nich uciążliwy – mówi Katarzyna Lebiotkowska, prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie. O wszystkich zmianach spowodowanych remontem informuje personel w rejestracji. 
 
Obecna inwestycja o wartości około 1,5 mln zł jest finansowana z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja została przyznana w ramach konkursu ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 
powrót