Dwa dni Przystanku za nami 2013-08-02

Dodatkowy personel lekarski, pielęgniarski oraz ratownicy medyczni udzielają pomocy uczestnikom Przystanku Woodstock. - Plan zabezpieczenia Przystanku realizowany jest na bieżąco - mówi Katarzyna Lebiotkowska, prezes NS w Kostrzynie.

Od początku Festiwalu w Dziale Pomocy Doraźnej i Izbie Przyjęć kostrzyńskiego Nowego Szpitala, udzielono ponad 110 porad ambulatoryjnych, 29 pacjentów z rejonu działania szpitala oraz Przystanku Woodstock zostało hospitalizowanych. Dyspozytorzy medyczni 74 razy wysyłali zespoły ratownictwa medycznego. W poradniach specjalistycznych przyjęto: w Poradni Chirurgicznej 81 pacjentów, poradni Urazowo-Ortopedycznej – 9, a w Poradni Okulistycznej – 11 pacjentów.