Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Poradnia rehabilitacyjna w Szprotawie 2017-10-03

W Nowym Szpitalu w Szprotawie 1 października ruszyła poradnia rehabilitacyjna. Placówka wygrała konkurs na prowadzenie poradni ogłoszony przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

To dobra informacja dla osób potrzebujących  konsultacji specjalisty rehabilitacji medycznej, które dotychczas musiały korzystać z pomocy innych placówek. Od poniedziałku ta sytuacja się zmieniła. Pacjenci będą przyjmowani dwa razy w tygodniu, w środy i piątki a zarejestrować się można pod numerem telefonu: 41 240 2381. W poradni znajdą pomoc pacjenci ze schorzeniami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi narządów ruchu czy innymi problemami ortopedycznymi. W szpitalu działa dobrze wyposażona i  zmodernizowana pracownia rehabilitacyjna, dlatego poradnia rehabilitacyjna będzie dobrym uzupełnieniem oferty dla pacjentów wymagających tego typu leczenia.

Z działającej w szpitalu rehabilitacji ambulatoryjnej korzysta średnio 185 pacjentów w miesiącu. Pacjenci mogą korzystać z różnych form rehabilitacji, czy to fizykoterapii czy gimnastyki leczniczej pod okiem specjalistów fizykoterapeutów. Pracownia w 2015 r. została zmodernizowana i wyposażona w nowy sprzęt, który W zakresie fizykoterapii pracownia rehabilitacji w Szprotawie zapewnia pacjentom zabiegi z zakresu: elektroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, termoterapii. 

powrót