Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Doskonale zarządzają zdrowiem z GNS 2013-07-23

Samorządy Skwierzyny, Nakła i Wąbrzeźna zostały laureatami konkursu „Samorządowy lider zarządzania 2013 – usługi społeczne”. Wszystkie za pozytywne zmiany w ochronie zdrowia. Wszystkie, od lat współracują z Grupą Nowy Szpital.
W poniedziałek, 24 czerwca w Senacie ogłoszono wyniki konkursu „Samorządowy lider zarządzania 2013 – usługi społeczne”, przeprowadzonego w ramach projektu „Doskonalenie zarządzania usługami publicznymi i rozwojem w jednostkach samorządu lokalnego (gminach i powiatach)”.
 
W kategorii małych i średnich miast wyróżniona została Skwierzyna za poprawę jakości usług medycznych poprzez restrukturyzację szpitala i powierzenie prowadzenia działalności operatorowi zewnętrznemu.
W kategorii powiatów nagrodzono powiat nakielski i wąbrzeski. Powiat nakielski za wdrożenie oddolnej inicjatywy reformy strukturalnej systemu lecznictwa zamkniętego w tym powiecie. Natomiast powiat wąbrzeski za przekształcenie Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Wąbrzeźnie w Niepubliczny ZOZ Nowy Szpital Sp. z o.o.
 
W tegorocznej, ósmej już, edycji konkursu wzięło udział 47 jednostek samorządu terytorialnego, które w sumie nadesłały 61 wniosków.
 
powrót