Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Rozpoczęła się termomodernizacja szpitali w Nakle i Szubinie 2017-03-22

W Nakle i Szubinie trwa termomodernizacja szpitala. Prace potrwają do końca kwietnia. Zakres inwestycji w budynku głównym szpitala w Nakle obejmuje m.in. docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie stropodachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, modernizację instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, wymianę oświetlenia na energooszczędne oraz montaż ogniw fotowoltaicznych.

W przychodni w Nakle prace obejmują docieplenie ścian budynku, docieplenie stropodachu, wymianę stolarki okiennej i wymianę oświetlenia na energooszczędne. W szpitalu w Szubinie prace wykonane zostaną w tym samym zakresie, a dodatkowo wymieniona zostanie stolarka drzwiowa.

Termomodernizacja realizowana jest w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej obiektów ochrony zdrowia poprzez termomodernizację oraz instalację oświetlenia energooszczędnego w Nowym Szpitalu w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.”, na który szpital pozyskał 1,8 mln zł dotacji ze środków mechanizmu finansowego EOG. Cały koszt projektu termomodernizacji to 2,5 mln złotych. 

powrót