Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Zapytaj o szczegóły w Kostrzynie 2014-06-18

 

Nowy Szpital w Kostrzynie uruchomił specjalną stronę internetową http://twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/zapytaj/ gdzie każdy może zadać pytanie dotyczące szpitala.

- Staramy się, aby szpital jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tejokazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na stronę, gdzie mieszkańcy mogą zadawać pytania dotyczące szpitala – mówi Michał Tracz, prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie.

 

Prezes szpitala deklaruje, że będzie się starał odpowiedzieć na wszystkie pytania.Cenne będą również wszystkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania placówki. Po wejściu na stronę www.twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/zapytaj każdy może zadać pytanie wypełniając prosty formularz. Po wpisaniu pytania, na podany email jest wysyłane potwierdzenie oraz link do podstrony na której można sprawdzać pojawienie się odpowiedzi. Na stronie jest też możliwość zapoznania się z wcześniej zadanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. W uzasadnionych przypadkach, kiedy np. odpowiedź musiałaby zawierać poufne dane medyczne, informacje będą oczywiście udzielane bezpośrednio, nie będą publikowane na stronie. 

powrót