W Kostrzynie pytają mieszkańców 2014-04-24

Nowy Szpital w Kostrzynie pyta mieszkańców o ich oczekiwania i opinie dotyczące szpitala. Przez dwa tygodnie pracownicy placówki będą zbierali opinie na temat szpitala. Z opinii i wskazówek mieszkańców i pacjentów powstanie plan zmian.

- Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy Kostrzyna poczuli, że to ich szpital i mogą mieć wpływ na to, co się w nim dzieje. Ich opinie będą główną wskazówką do zmian wdrażanych wszpitalu – mówi Michał Tracz prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą.

Pierwszym etapem projektu jest poznanie opinii i pomysłów mieszkańców Kostrzyna na funkcjonowanie szpitala. Posłuży do tego specjalnie przygotowana ankieta, którą będzie można wypełnić w szpitalu, czy  poprzez stronę internetową http://twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/ankieta/

Opracowane wyniki ankiet poznają pracownicy szpitala. To oni razem z zarządem szpitala będą odpowiedzialni za realizację wniosków, jakie będą z nich wynikały.

- Nie wszystko uda się nam zrobić od razu, ale na pewno będziemy się starali, żeby szpital był miejscem przyjaznym pacjentom. Nie jest to jednorazowa akcja, tylko proces który ma nas przybliżyć do pacjentów – mówi Michał Tracz.

Ankietę dotyczącą szpitala w Olkuszu można wypełniać do 6 maja br. na stronie www.twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/ankieta/  lub w szpitalu.